AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiți|

am o problema cu limba serverului

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
CrySis
Membru
CrySis

Numarul mesajelor : 49
Varsta : 32
am o problema cu limba serverului Empty
MesajSubiect: am o problema cu limba serverului am o problema cu limba serverului I_icon_minitimeLun Mai 04, 2009 6:50 am

Salut mai intai am si eu o problema.Am un server Normal si jos meniu la cheat e in alta Limba cum pot sa-l fac in engleza cred ca e in spaniola si nu prea inteleg.As fi recunoscator daca ma-ti ajuta .Va multumesc,CrySis..


Sus In jos
Jimmi
Administrator
Jimmi

Numarul mesajelor : 1782
Varsta : 31
Localizare : Moldova/Vadul lui Voda
am o problema cu limba serverului Empty
MesajSubiect: Re: am o problema cu limba serverului am o problema cu limba serverului I_icon_minitimeLun Mai 04, 2009 7:33 am

Limba serverului e schimbata.Intra in addons -> amxmodx -> data -> fisierul vault si acolo gasesti linia server_language si pui "en" adica "server_language en" Ar trebui sa mearga


Sus In jos
https://extream-gaming.forum.st
CrySis
Membru
CrySis

Numarul mesajelor : 49
Varsta : 32
am o problema cu limba serverului Empty
MesajSubiect: Re: am o problema cu limba serverului am o problema cu limba serverului I_icon_minitimeLun Mai 04, 2009 4:41 pm

ms


Sus In jos
Jimmi
Administrator
Jimmi

Numarul mesajelor : 1782
Varsta : 31
Localizare : Moldova/Vadul lui Voda
am o problema cu limba serverului Empty
MesajSubiect: Re: am o problema cu limba serverului am o problema cu limba serverului I_icon_minitimeMar Mai 05, 2009 4:20 am

Closed


Sus In jos
https://extream-gaming.forum.st
Continut sponsorizat

am o problema cu limba serverului Empty
MesajSubiect: Re: am o problema cu limba serverului am o problema cu limba serverului I_icon_minitime



Sus In jos

am o problema cu limba serverului

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 1 din 1

Extream Gaming :: Resurse :: Probleme la servere dedicate de Counter-Strike-
Copyright ˆ | 2010 Forumul meu
Powered By Forumgratuit
Tema creata de mine normal